Untitled Document
 
 
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ ERZİNCAN ANKETLER SİTENE EKLE KÜNYE İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR

  Assistt Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri Erzincan Çağrı Merkezi’nden basına iftar

  Assistt Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri Erzincan Çağrı Merkezi’nden basına iftar

  Tarih 27 Ağustos 2011, 11:36 Editör

  Assistt Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri Erzincan Çağrı Merkezi'nin düzenlediği iftar yemeğinde Erzincan basını ile Assistt Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri Erzincan Çağrı Merkezi idarecileri görüş alış verişinde bulundular.

  Assistt, % 100 Türk Telekom iştiraki olan Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi şirketidir. Kasım 2007'de kurulan Assistt , verdiği çağrı merkezi hizmetlerinin yanında müşterilerinin satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmalarına yönelik veri üreterek geleneksel çağrı merkezi fonksiyonlarından daha fazlasını sunmaktadır. Assistt, hızlı gelişimi ile alanında zirveye oturmuş ve her geçen gün geleceğe yön veren bakışıyla sektörde lokomotif firma haline gelmiştir.
   Assistt Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri Erzincan Çağrı Merkezi kurum müdür ve yöneticileri Erzincan'da görev yapan basın mensupları ile iftarda buluştular. Yemek sonrası Operasyon Müdürü Fatih Şanal ile İnsan Kaynakları Müdürü Kemal Özkan yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi fa 1’den Devam
   Erzincan Çağrı Merkezi
   Assistt Erzincan Çağrı Merkezi 2 Temmuz 2010 da Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ve Aileden Sorumlu Devlet Eski Bakanı Selma Aliye Kavaf'ın da katıldığı görkemli bir açılış töreni ile hizmet vermeye başladı. Yaklaşık 1300 kişiye iş imkanı sağlayan Asisstt bu yönüyle Erzincan'daki işsizlik probleminin çözümüne önemli bir katkıda bulunmuştur. Ülkemizde  hizmet sektörünün bilişim sektörüne bağımlı olarak artan ve gelişen ilişkisi göz önüne alındığında şehrin böylesine büyük bir bilişim merkezine ev sahipliği yapması ile birlikte hizmet sektöründe büyük bir istihdam sağlamakta ve muazzam ölçüde ekonomik katkıda bulunmaktadır.
   Assistt Çağrı Merkezi 6. 920 metrekarelik alanla adeta bölgenin bilişim üssünü oluşturmaktadır.
  Assistt, Erzincan'da UBAK projesi ile 93 kişi olarak başladığı bu serüveni şu an 1.300 kişi ile    sürdürmektedir. Erzincan Lokasyonu'ndan Türkiye'nin dört bir yanına Ulaştırma Bakanlığı, AVEA, THY, TTNET, TTNET Teyit, Güvenli İnternet, 11818, Türk Telekom Tahsilat, KOSGEB, TCDD operasyonları ile hizmete verilmekte ve günde yaklaşık 80 bin farklı insanımızın talepleri karşılanmakta, ihtiyaçlarına çözüm bulunmaktadır.
   Assistt Çağrı Merkezinde hizmet verecek müşteri temsilcisi adayları, eğitim uzmanlardan ortalama bir ay süren eğitimler almaktadır ve bu eğitimi başarıyla tamamlayanlar müşteri temsilcisi olarak işe başlamaktadır. Uygulanan müşteri yetiştirme programlarının yanı sıra verilen anlık eğitimlerle ve tazeleme eğitimleriyle de çalışanların performansı üst seviyelere taşınmaktadır. Ayrıca güzel konuşma ve doğru telafuz için müşteri temsilcilerine diksiyon ve etkili konuşma eğitimi verilmektedir.
   Böylece tüm Türkiye'ye hizmet veren bir merkez olarak müşterilerle en güzel iletişimin kurulması sağlanmaktadır.
  Assistt'te Sunulan İmkanlar
  Çalışanlara sunulan servis imkanı ile birlikte personelin evlerinden alınıp evlerine güvenli bir şekilde bırakılmaları sağlanır.
             Assistt  olarak çalışanlara  4 çeşit yemek ve açık büfe salata servisi ile ideal bir iş yeri yemeği sunulur.
             Sabah 8:00'dan akşam 24:00'a kadar personel ücretsiz ve sınırsız çay içme imkanına sahiptir.
             Çalışanlarımız için 24 saat sebillerimizde damacana su bulundurulur.
             Yazın klimanın serinliğinde, kışın sıcak bir ortamda çalışma imkanı mevcuttur.
             Dinlenme odaları ;uzun süre çağrı alan asistanlara mola sürelerinde onları stresten  uzaklaştıracak rahat bir ortam sağlamayı amaçlamaktadır. Dinlenme odalarında masaj koltukları, televizyon yayını bulunmaktadır.
             Personelin rahat bir ortamda eğlenceli bir vakit geçirebilmesi için fıkra günleri, takım organizasyonları, doğum günleri gibi değişik alternatifler sunulmaktadır. Bu sayede çalışanların gün içerisinde kullandıkları mola sürelerinde kendilerini yenilemeleri ve stresten uzaklaşmaları sağlanmaktadır.
             Bunların dışında spor salonları, internetcafe, kütüphane, otopark, kantin, masa tenisi salonu, doktoru ve psikoloğu bulunan sağlık birimi, eğitim salonları, konferans salonu, İngilizce kursu ve kuaför gibi imkanlar da çalışanlarımıza sunulmuştur.
   Assistt olarak, çalışanların motive edilmesi amacıyla; Paintball turnuvası, Tenis turnuvası, 23 Nisan Etkinliği, Satranç Turnuvası, Kompozisyon Yarışması, Bilgi Yarışması, Doğum Günü Kutlama Programları, Bowling Turnuvaları, Grup Piknikleri, Halı Saha Turnuvaları, Motivasyon Geceleri gibi birçok sosyal aktiviteler düzenlenmiştir.
   Assistt bir çok sosyal sorumluluk projelerinde de aktif rol almıştır. Bunlardan bazıları;         Huzurevi ziyaretleri, Sabancı Kız yurdu ziyareti,       Kızılay'la Kan bağışı kampanyası, Rehabilitasyon merkezi ziyareti,        Ayrıca Somali için düzenlenen yardım kampanyasına Assistt Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri Erzincan Çağrı Merkezi'nin çalışanları  7.200 TL ile katıldı.
  Assistt Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri Erzincan Çağrı Merkezi'nin iftarına katılan basın mensuplarıda  Çağrı merkezi idarecilerine nazik davetlerinden dolayı teşekkür ettiler. Basın mensupları ayrıca  Assistt Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri Erzincan Çağrı Merkezi  Erzincan'da hizmet vermeye başladığından bu yana Erzincan gençliğinin iş umudu, Erzincanlı'nın moral kaynağı olduğunu söylediler.

  Bu haber 1908 defa okunmuştur.

  BÖLGE HABERLERİ

  Farklı tarzı ve yorumuyla Erzincan'dan bir yıldız doğuyor

  Farklı tarzı ve yorumuyla Erzincan'dan bir yıldız doğuyor Erzincanlı genç sarkıcı Erhan Kavlak, ses, tarzı ve yorumuyla dinleyenlerin beğenisini kazanıyor. TRT de klibi döne...

  Farklı tarzı ve yorumuyla Erzincan'dan bir yıldız doğuyor

  Farklı tarzı ve yorumuyla Erzincan'dan bir yıldız doğuyor Erzincanlı genç sarkıcı Erhan Kavlak, ses, tarzı ve yorumuyla dinleyenlerin beğenisini kazanıyor. TRT de klibi döne...
  Hökümetin De Hökümetli Olmanın Da Hakkını Vermek Veya İl Genel Meclisi Başkanına Oynamak01 Kasım 2016

  HAVA DURUMU

  Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

  Untitled Document
     
  Erzincan Özsöz Gazetesi
  Tel: 0446 - 223 98 92-0446 - 214 11 04 Faks: 0446- 224 12 34
  Adres: Merkez Çarşısı 5.Sk.No:82 ERZİNCAN
  E-Mail: ozsozgazetesi@gmail.com
  Görsel Tasarım: B-G Media©2010 - Altyapı: Mydesign